Elu-olu

TOIDUHOOV / Viljandi mõisa park
N-L kell 11.00-02.00 / P kell 11.00-00.00

Lisaks tavapärasele eesti köögile on toiduhoovis esindatud armeenia, türgi ja aasia köögid. Pakutakse käsitööburgereid ja India tänavatoitu. Saab taimetoitu ja smuutit ning jõhvikajooki ja pannkooki. Saab talupojasuppi, pelmeene, mulgiputru ja hernesuppi ning värskeid salateid. Ei puudu ka sõõrikud ja gurmeekohv.

PIKNIKUALA / Esimene Kirsimägi
N-P kell 11.00-23.00

Piknikualal pakutakse pagari- ja kalatooteid (suitsukalasalatiga korvikesi, suitsuangerjat, kuivatatud kala, räimeburgerit jm). Leidub ka sushit, müslibatoone, toortoitu ja tervislikke snäkke. Saab gurmeekohvi, astelpajumahla, värskelt pressitud köögiviljamahla, maasikaid, vaarikaid, mustikaid, hapukurki ja palju-palju muud hääd eestimaist kraami. Sel aastal on kohal ka parimad Eesti käsitööõllede pruulikojad.

Vaata siit kaarti kõigi toitlustajate asukohtadega pärimeetris

 

AIDA KOHVIK

Festivali ajal on Aidas uksed valla ka loomulikult Aida kohvikul. Lahtioleku kellaajad vastavalt festivali rütmile. Tule ja naudi festivalimelu ja lossimägede vaateid, maitsvaid toite, jahutavaid jooke nii kohvikus kui ka terrassil. Peavarjuks vihma korral või kui vahelduseks ei jaksa end päikese käes praadida.