Uudised

Kuulutame välja start-up-bändide konkursi! 

Registreeru kohe!

Eesti Pärimusmuusika Keskus on võtnud enda südameasjaks aidata noortel alustavatel pärimuskooslustel teineteist leida, katsetada ja eelkõige teineteist inspireerida. Töötasime välja uue formaadi, saades inspiratsiooni start-up ettevõtete loomisprotsessist.

Start-up-bändide konkursi eesmärk on aidata alustavaid muusikuid, viies nad omavahel kokku ja luues soodsad tingimused uue bändi sünniks. Justkui start-up kiirendi. Kui Sa pole veel leidnud seda õiget, kellega koos musitseerida või otsid uusi väljakutseid ja võimalusi laiendada muusikalist võimekust, siis see konkurss on just sulle! Start-up-bändide konkursil saavad osaleda kuni 26-aastased noored.

Eesti Pärimusmuusika Keskuse juhataja ja Viljandi pärimusmuusika festivali programmijuht Tarmo Noormaa peab uut formaati väljakutsuvalt põnevaks. “Kui ma mahuks veel vanusepiiridesse võtaksin ise kindlasti osa! See on täpselt selline võimalus, mis annab võimaluse musitseerida teiste ägedate tüüpidega, luua kontakte terveks eluks, esineda folgil ja muidugi on erutav see emotsioon, mis võib lennutada kõrgele ja kaugele!”

Registreerumistähtaeg on 1. mai, pärast seda anname teada, kes kellega ansambli moodustab ning siis algab töö, mille lõpptulemuseks on Viljandi pärimusmuusika festivali rohelisel laval esinemine!

Eesti Pärimusmuusika Keskus kutsub osalejad kokku kahel korral vahemikus 9. mai - 16. juuli. Koguneme kaheks päevaks bändilaagrisse Pärimusmuusika Aita, et ühiselt nagu inkubaatoris areneda ja vähemalt 30-minutiline kava kokku vormistada. Nõu ja jõuga on abiks keskuse töötajad ja sõbrad ning kogu teekonda kajastame kindlasti suurelt.

Rohkem infot

http://viljandifolk.ee/festival/484-startup